COLOR STORIES® - najbardziej tajemnicze kolory

COLOR STORIES® - najbardziej tajemnicze kolory

COLOR STORIES® - najbardziej tajemnicze kolory

14.06.2023

MIKROKAPSUŁKI z KOLOREM niczym drogocenne kamienie umieszczone w centrum magicznego pierścienia.  Nie musisz GO PRZEKRĘCAĆ, aby wywołać niespodziewane zjawiska optyczne.

Pomaluj wnętrze farbą AURA® w wybranym kolorze z tajemniczej kolekcji COLOR STORIES®, a ściany opowiedzą Ci historię…

ZA KAŻDYM RAZEM INNĄ…  


Dla Ciebie złamaliśmy zasady...

Zrobiliśmy to wiedząc doskonale co zyskasz. Niepowtarzalne kolory, które nieustannie intrygują i zaskakują. Odcienie opowiadające swoje własne historie - codziennie inne, zależnie od pory dnia, pory roku oraz rodzaju oświetlenia.

Najbardziej tajemnicza kolekcja COLOR STORIES® to efekt naszych długoletnich badań nad zależnościami pomiędzy bogatym światem barw i otoczeniem.

Znaleźliśmy sposób jak dostarczyć Ci coś, co do tej pory było nieuchwytne…

Uwolnij historie…

W czym tkwi tajemnica każdego z 240 magicznych kolorów palety?
W wyjątkowej recepturze.
Przy tworzeniu odcieni nie użyliśmy ani czarnego ani szarego kolorantu, a każdy kolor zawiera aż 5, 6 lub nawet 7 różnych pigmentów (tradycyjne odcienie bazują zazwyczaj na 2-3 kolorantach).


Po co to wszystko?
Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji pełną paletę odcieni i chcesz uzyskać szary odcień bez użycia… szarości...


Jak to zrobić?
Połącz ze sobą różne pigmenty, np. niebieski, brązowy, czerwony, żółty i zielony, a zmieniające się światło (o danej porze dnia i roku) będzie "podbijało" wybrane odcienie. W efekcie na ścianie zaobserwujemy niesamowite zmiany kolorystyczne, które nie pojawią się w przypadku kolorów bazujących na tradycyjnych recepturach oraz na wszystkich innych farbach z wyjątkiem jednej…

Połączenie nauki ze sztuką…

Każdy odcień z palety COLOR STORIES® został stworzony poprzez połączenie opatentowanych kolorantów Gennex z rewolucyjną linią farb Aura® marki Benjamin Moore.


Dzięki innowacyjnej technologii ColorLock® Technology (wykorzystanej jedynie we wspomnianej rodzinie produktów), cząsteczki spoiwa otaczają pigment, tworząc charakterystyczne "mikrokapsułki”, odpowiedzialne za opisane zmiany kolorystyczne, wyjątkową głębię oraz doskonałe parametry wykończenia.

Stwórz swoją własną historię.

Kolekcja COLOR STORIES® prezentuje niesamowite „żyjące odcienie”, które wnoszą nowy wymiar i blask w każde wnętrze.


Dodatkowo możesz wzmocnić efekt wybierając farbę Aura® w jednym z dostępnych stopni połysku lub łącząc je w jednej przestrzeni – N522 (mat), N524 (półmat) oraz N526 w „satynie”.
Benjamin Moore produkuje własne, dwa najważniejsze komponenty farb - spoiwa i koloranty, co pozwala na wprowadzanie nowych kategorii produktów o wyjątkowych parametrach i niemożliwej do skopiowania, eleganckiej kolorystyce.

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram