Łączy NAUKĘ ze SZTUKĄ... Linia farb AURA

Łączy NAUKĘ ze SZTUKĄ... Linia farb AURA

Łączy NAUKĘ ze SZTUKĄ... Linia farb AURA

09.06.2021
Kolor powraca do wnętrz pomimo popularności oszczędnego pod tym względem stylu skandynawskiego. Specjaliści marki Benjamin Moore stworzyli farby, które po raz pierwszy pokazują prawdziwy kolor na ścianie. Dzięki rewolucyjnej technologii, produkty z prestiżowej linii AURA® charakteryzują się wyjątkową głębią. 
A wśród odcieni są również takie, które „żyją” i opowiadają barwne historie… 

To jeszcze nauka, czy już sztuka?....

Gdy połączymy możliwości dzisiejszej technologii z wyjątkowo rozwiniętym zmysłem estetycznym i fantazją artystów, otrzymamy nieprawdopodobne rezultaty. Oto jeden z nich - magia koloru farb Benjamin Moore osiągnięta dzięki opatentowanej „ColorLock® Technology”. 
To właśnie ona stoi za niezwykłymi właściwościami farb z linii AURA®Specjalne mikrokapsułki z pigmentami zamkniętymi w ich wnętrzu zapewniają odcienie z wyjątkową głębią niemożliwą do osiągnięcia na żadnej innej farbie.
Technologia ta gwarantuje również ekstremalną siłę krycia oraz najwyższą odporność wymalowania na zmywanie i szorowanie oraz usuwanie najczęściej spotykanych zabrudzeń i plam. Aura® doskonale znosi negatywne działanie promieni UV – głównego winowajcy, odpowiedzialnego za blaknięcie kolorów na ścianach, np. wokół wiszących obrazów.

„Wszystko złoto” co się świeci… i nie świeci...

AURA® – matowa, półmatowa lub satynowa? Dopasuj najodpowiedniejszy stopień połysku do własnych preferencji. Baw się różnymi stopniami połysku, łącz je w jednym wnętrzu. Nie tylko kolor wpływa na percepcję przestrzeni. Ogromne znaczenie odgrywa połysk, warto wykorzystać jego potencjał i moc.
Matowa „Aura® 522” skradnie serce, w półmacie (524) zachwyci, a satynowa, oznaczona symbolem 526 olśni blaskiem w stylu glamour.
Wersja z charakterystycznym fioletowym kwiatem na etykiecie to najczęstszy wybór Klientów Benjamin Moore. Intrygujący mat (bo nie jest to pełny mat) idealnie pasuje do salonu lub sypialni. Stanowi jednocześnie bezpieczny i uniwersalny wybór.
Niebieskie opakowanie zawiera farbę o wyższym stopniu połysku, która perfekcyjnie sprawdzi się w korytarzu, gabinecie lub domowej biblioteczce.
A dla miłośników "szykownego blasku"? AURA® 526 SATIN w prosty, ale wyrazisty sposób wyróżni jedną lub dwie ściany. Produkt można wykorzystać do wykończenia dostojnych drzwi wraz ze ścianą przez co całość uzyska niesamowitą świetlistość.
Farby z linii Aura® dostępne są w pełnej gamie niepowtarzalnych odcieni marki Benjamin Moore chronionych hologramem „GENNEX® COLOR TECHNOLOGY”
Własna produkcja żywic i kolorantów, dwóch głównych składników farb zapewnia autorskie receptury, pionierskie technologie i wyjątkowe odcienie.
Symboliczną „wisienką na torcie” jest paleta „Color Stories” opracowana jako dodatkowa kolekcja wyłącznie dla rodziny Aura®, której kolory ulegają tajemniczym zmianom zależnie od pory dnia, pór roku czy rodzaju źródła światła.
Farby produkowane są w bezpiecznej recepturze z minimalną zawartością LZO.

Zobacz także:

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca kolejnego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2023! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" trwa!

Na początku był chaos, a później kolor…NIE! Na początku było wapno… Właśnie na tym spoiwie wytworzona została słynna farba „Moore’s® Prepared Calsom Finish” – pierwsze […]

10 lipca 2023

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram