Color Trends 2019

Color Trends 2019

COLOR TRENDS 2019

Color Trends 2019
Od eterycznych, neutralnych barw, przez zwiewne róże, po soczyste zielenie i ciemny granat. To paleta 15 wyjątkowych i niepowtarzalnych odcieni. Wśród nich króluje dostojny kolor roku Metropolitan AF-690. Paleta elegancka, wyrafinowana i harmonijna.
kolor z palety color trends 2019

Color Trends 2019 - „Soft power”...

Harmonia oraz piękno architektury, wraz z bogactwem jej wykończeń i detali stały się kluczowymi elementami, na które uwagę zwrócił zespół Color & Design koncernu Benjamin Moore & Co.. Temat ten nieustannie przewijał się podczas dyskusji  grupy związanej z poszukiwaniem trendów na sezon 2019. Zaobserwowano jeden główny nurt - przejście od panującego hałasu do spokoju, wyciszenia i kontemplacji.
kolor z palety color trends 2019
Wnikliwe obserwacje świata wykazały zwrot w kierunku spokoju i harmonii. Przedstawionych jednak w taki sposób, aby paradoksalnie, poprzez swoją subtelność zamanifestowały prawdziwą moc.
różowy z palety color trends 2019
Łowczynie trendów marki Benjamin Moore stworzyły specjalne określenie „soft power”, by w przeciwieństwie do roku 2018, w którym panowały mocne, zdecydowane odcienie (na czele z energetyczną czerwienią Caliente), dostrzec wokół jedynie wyciszone i spokojne barwy.
Część odcieni z księgi 2019 z powodzeniem można odnaleźć w wielu materiałach elementach architektury.
inspiracja palety color trends 2019
Cennym źródłem inspiracji dla łowczyń okazały się zabytkowe kamienne konstrukcje, detale, ornamenty i rzeźby. To najwspanialsze przykłady połączenia siły z miękkością.

Koniec z hałasem...

szarość z palety color trends 2019
W 2019 roku uciekamy od zgiełku i wycofujemy się do spokojnej przestrzeni kontemplacyjnej zatapiając się w naszych myślach i emocjach.
Paleta odcieni, z jednej strony stanowi doskonałe uzupełnienie koloru roku - Metropolitan, z drugiej każdy ocień sam w sobie jest wyjątkowy i niepowtarzalny.
szafki kuchenne color trends 2019
Ogólna tonacja trendów wprwadza relaksujący spokój w każdym otoczeniu.
Odcienie przywodzą na myśl „pokolorowane” szarości, miękkie płótna, delikatne metaliczne akcenty, a głębokie odcienie zieleni i granatu obecne w palecie, zapewniają odpowiednią równowagę całości.

GALERIA

RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram